Magia kobiecości Ciepłe rajstopy,Rajstopy ślubne Dla tych, co lubią mieć wszystko

Dla tych, co lubią mieć wszystkoRajstopy damskie, czy pończochy damskie samonośne – to wybór, przed którym czasem stają kobiety. Niektóre oczywiście są fankami pończoch inne wolą praktyczne rejstopy i dla nich wybór jest prosty. Pozostałe muszą stają przed dylematem. Może nie codziennie, ale przynajmniej przed uroczystościami, imprezami okolicznościowymi, czy po prostu na spotkanie z “drugą połową”. Co wybrać?

Źródło dylematu

Ta konieczność wyboru dotyczy tych kobiet, które na co dzień wybierają jednak rajstopy, ceniąc je za praktykę i komfortu użytkowania. Czują się w nich pewniej. Jest to zazwyczaj ograniczenie jedynie na poziomie podświadomości i uprzedzeń, ale jednak istnieje i nie ma, co temu zaprzeczać. W sytuacji, gdy takie kobiety, stają przed wyborem stroju na bardziej uroczystą okazję zastanawiają się, czy może jednak pończochy samonośne nie byłby lepsze. 

No i mamy rozwiązanie

To dla nich z rozwiązaniem wyszli producenci tacy jak firma Garbiella. Na rynku hitem ostatnich lat są rajstopy zakolanówki. To rozwiązanie dla tych właśnie kobiet, które chcą mieć komfort jednego i urodę drugiego w jednym produkcie. Ich ciemniejsza część odcina się ostro kolorystycznie w okolicy uda – dokładnie w miejscu, w którym zazwyczaj kończą się pończochy. Dalsza część tzw. majteczkowa wykonana jest z cieńszej tkaniny. dzięki temu czarne zakolanówki (podobnie jak i te w innych kolorach) na pierwszy rzut oka wyglądają niczym pończochy.

Zadowolenie użytkowniczek może być tym większe, że właściwie rajstopy zakolanówki dostępne są w różnych wersjach. Czywiście czarne, czy cieliste są najbardziej klasyczne i popularne, jednak zawsze można zaszaleć, wybierają kolorowe zakolanówki, dopasowane do stroju.

I koniec z dylematem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TopBack to Top