Magia kobiecości Gładkie rajstopy,Popularne rajstopy Moda jest po to, by się nią bawić

Moda jest po to, by się nią bawićZwłaszcza w dzisiejszych czasach moda daje szerokie możliwości. Jeszcze nigdy tak wiele nie było dozwolone. Bez względu, czy chcesz podkreślić swój naturalny urok, zaszaleć z bardziej ekstrawaganckim strojem – rynek, projektanci i producenci dają Ci do tego szanse, możliwości i produkty. I to na każdym polu – od mody zewnętrznej, po dodatki. Do łask wróciły kapelusze, a modne rajstopy przestały już wiać czarną i cielistą nudą. 

Postaw na kolor

Kolorowe rajstopy to w ciągu ostatnich lat niekwestionowany hit, swoiste “must-have”, który każda kobieta powinna mieć w szafie. Kiedy i na jaką okazję je wykorzystać? Może nie będą zbyt dobrym rozwiązaniem na biurowe korytarze (chyba że masz szczęście i pracujesz w mniej sztywnych środowiskach – agencjach marketingowych, eventowych, biurach projektowych iT – tam wszystkie chwyty dozwolone). Idealnie jednak sprawdzą się na popołudniowy spacer. czy wieczorne szaleństwo. Najlepiej pasują do strojów jesiennych i zimowych. Kolorowe rajstopy nadadzą im lekkości i energii. 

Troszkę wzoru 

Troszeczke wiecej lub troszeczkę mniej – zależy, co kto lubi. Ciekawymi akcentami, które obecnie urozmaicają tradycyjne rajstopy, są delikatne wzory kwiatowe. Można też wybrać nieco bardziej rzucające się w oczy rajstopy w groszki. A ciekawym rozwiązaniem są rajstopy w kropki wielokolorowe, jak seria Joy firmy Gabriella. Te modne rajstopy propozycja dla nieco szalonych kobiet, które nie boją się łamać standardów. I za takimi jesteśmy całym sercem.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TopBack to Top