Magia kobiecości Ciepłe rajstopy,Popularne rajstopy Modne rajstopy, gdy chcesz zaszaleć

Modne rajstopy, gdy chcesz zaszalećModa kilkudziesięciu lat przyzwyczaiła kobiety do jednokolorowych rajstop – głównie cielistych, które idealnie pasują do wiosennych sukienek i właściwie są uniwersalnym rozwiązaniem na każdą okazję. Drugim kolorem bez wątpienia jest czarny – dominujący w zimowych kreacjach. Tymczasem kolorowe rajstopy, rajstopy w kropki, czy rajstopy w kwiatki do tej pory przeznaczone były raczej dla kilkuletnich dziewczynek. Na szczęście współczesna moda jest bardziej przyjazna kobietom, które chcą nieco zaszaleć ze swoim wyglądem. 

Postaw na kolor

W latach 70-tych, gdy królował kolor (także w pończochach), modne były intensywne barwy – ostre pomarańcze, żółcie, czy fuksja. Na szczęście ta tendencja wróciło. I od tego trzeba zacząć. Warto wprowadzić kolorowe rajstopy do swoich codziennych, zimowych i jesiennych strojów. Nie tylko urozmaicą one ciemne zazwyczaj ubiory, ale przede wszystkim wprowadzą trochę radości i energii. Owszem, przyciągają uwagę, ale przecież nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie.

Nie bój się wzorów

To nie jest już element dziecięcych rajstop, które znamy z dzieciństwa. Rajstopy w groszki święcą swoje triumfy. Zwłaszcza rajstopy w kropki w czarnej wersji kolorystycznej wyglądają wyjątkowo kobieco.  Zresztą dzisiaj trzeba bawić się modą, a wzory w takich właśnie elementach garderoby to umożliwiają. Dzisiejsze modne rajstopy to romby, serduszka, kwiatuszki, a nawet świecące kryształki delikatnie wkomponowane całość. Można je dopasować do swojego charakteru i do każdej okazji. Rajstopy naprawdę nie muszą być nudne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TopBack to Top