Magia kobiecości Gładkie rajstopy,Popularne rajstopy Pończochy nie tylko na randkę

Pończochy nie tylko na randkęNie da się ukryć, że obok koronkowej bielizny, to właśnie samonośne pończochy stanowią jedną z najbardziej “pikantnych” i energetyzujących części kobiecej garderoby.  Kobiety nabierają w nich swoistej pewności siebie, emanują kobiecością i wdziękiem. To właśnie tak seksowne pończochy działają na ich podświadomość. Kiedy najlepiej po nie sięgnąć?

Stworzone na wieczór

Niezaprzeczalnie pończochy samonośne czarne mają największą siłę przyciągania i to właśnie one są stworzone na wieczór. Możesz je założyć, a właściwie nawet powinnaś je założyć na wieczorne wyjścia i to bez względu, czy to wielkie rauty, czy raczej spotkanie z przyjaciółmi. Pończochy sprawdzą się zawsze.

Randkowe “must-have”

Z oczywistych powodów seksowne pończochy sprawdzą się na randkę, czy ktokolwiek je zobaczy. Tu chodzi o efekt, jaki wywołują w kobiecie. Dzięki nim niemal każda kobieta zmienia się w kwintesencję kobiecości i elegancji – bo właśnie takiego przeświadczenia nabiera. Na tę okoliczność mogą przydać się typowe i bardzo klasyczne, pończochy samonośne czarne, ale te odważniejsze mogą zdecydować się także na wzorzyste pończochy, które dodatkowo przykują uwagę. Eksperymenty są dobre i nie należy się ich bać.

Mocna kropka nad “i”

Z pewnością największy efekt końcowy dadzą pończochy kabaretki. Zdecydowanie pasują na wieczorne okazje – typu spotkania z przyjaciółmi, randkę, czy nawet dyskotekę. Wymagają jednak odwagi. Dlatego niewiele kobiet jednak decyduje się na takie rozwiązanie. A może czasem warto zaryzykować. Efekt może być piorunujący. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TopBack to Top