W czym do ślubuTeraz nie zagłębimy się w temat sukien ślubnych. To temat rzeka. Możemy o nich mówić bez końca – poruszać obecne trendy, stylistykę, dopasowanie ich do charakteru, osobowości, figury. Prawda jest taka, że każda kobieta jest inna, ma inny gust, ale każda chce wyglądać w tym dniu wyjątkowo. I pozostawiamy to im i specjalistom w salonach. My zajmiemy się tematem ubioru od strony dodatków, a właściwie jednego – rajstopy ślubne. 

Czy nie wieje nudą?

Rajstopy – czy to na pewno muszą być białe rajstopy? Hmmm – zazwyczaj najlepiej pasują. Po prostu pięknie komponują się z białą suknią. Co więcej, wcale nie muszą być nudne – obecnie producenci uatrakcyjniają białe rajstopy ślubne, dodając do nich drobne elementy ozdobne – szew z tyłu (do tej pory kojarzony z kabaretkami lub czarnymi pończochami), drobne wzory na kostce, a nawet kryształki. Dzięki temu rajstopy ślubne w tym kolorze zyskują elegancji i seksapilu.

Białe rajstopy ślubne – ostrożnie z uniwersalizmem

Oczywiście tego typu rajstopy są uniwersalne, ale …. musimy być ostrożni w przypadku modnego ostatnio koloru ecru. W tym wypadku lepiej zdecydować się na cieliste cienkie rajstopy, kolorem dopasowane do odcienia skóry. Wówczas będą niewidoczne, a noga będzie wyglądała na pięknie opaloną. 

Rajstopy ślubne – czy wypada

Wielu stylistów przekonuje do pończoch, które faktycznie są bardziej kobiece. Jednak nie każda panna młoda przedkłada seksapil nad wygodę. Białe rajstopy ślubne nie są żadnym passe. Tym bardziej, że ich ogromnymi zaletami jest po prostu wygoda i komfort. Warto przemyśleć także ten wybór. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TopBack to Top