Magia kobiecości Gładkie rajstopy,Rajstopy ślubne Naturalność zawsze w modzie

Naturalność zawsze w modzieBez względu na zmieniające się trendy w modzie, naturalność zawsze łapie się na kanon piękna i wdzięku. Dlatego jeśli akurat nie podobają Ci się mini spódniczki z eko skóry, zawsze możesz postawić na naturalne tkaniny jak bawełna czy len. One nigdy nie będą passe. Podobnie jest z dodatkami, takimi jak rajstopy damskie. Ale jak tu zwrócić się w stronę natury i naturalnego wyglądu?

Połysk tylko na wyjątkowe okazje

Do niedawna w sklepach dostępne były głównie rajstopy z połyskiem – delikatnym lub mniej subtelnym. Ładnie podkreślają i wyszczuplają nogi, jednak zdecydowanie nie wyglądają naturalnie. Są idealne na wieczorowe wyjścia – czy to mniej, czy bardziej oficjalne. Tym bardziej, że w zasięgu ręki kobiet znalazły się teraz cieliste matowe rajstopy, takie jak seria Dona Matt Effect 10 den polskiej firmy Gabriella. 

Naturalne piękno nóg

Jest to propozycja dla tych kobiet, które chcą nadać swoim nogom delikatnej opalenizny i optycznie je wydłużyć. Producent zminimalizował w nich połysk, zatem nogi zyskają naturalnej barwy. Co więcej, cienkie cieliste matowe rajstopy skutecznie ukryją wszelkie niedoskonałości, jak na przykład – drobne naczynka na nogach, czy drobny cellulit. 

Nie tylko na lato

O ile te o grubości 10 den mogą swobodnie być noszone do letnich sukienek i spódnic, o tyle na chłodniejsze dni producenci oferują inne grubości np. matowe rajstopy 30 den będą świetnie wyglądały wczesną jesienią i wiosną. 

Matowe rajstopy to odpowiedź na potrzeby kobiet i alternatywa dla tych, którym znudził już się połysk, a które stawiają na naturalny wygląd – szczególnie latem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TopBack to Top